Turniej młodych mistrzów

XXI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NA NAJLEPSZEGO UCZNIA W ZAWODZIE CUKIERNIK I PIEKARZ

W dniach 11-13 kwietnia 2016 r. dzięki Dolnośląskiej Izbie Rzemieślniczej, Zespołowi Szkół Zawodowych nr 5
oraz Dolnośląskiemu Cechowi Piekarzy i Cukierników, a także Cukierni "Wolak" i "Kibało-Piekarnia Leśnicka" we Wrocławiu odbył się już po raz 21. turniej najlepszych uczniów w zawodach cukiernik i piekarz
.

W grodzie nad Odrą zaprezentowali się zwycięzcy z 14 województw, w kategoriach cukiernik i piekarz.
W ogólnopolskiej rywalizacji zwyciężyli: Bartosz DUDEK, Natalia TRYBA, Bartłomiej LISIAK i Natalia Aleksandra NICZYPORUK - w kategorii cukiernik.

W kategorii piekarz zwyciężyli: Paweł GOGAŁA, Piotr PACHUT, Michał URBAŃSKI i Tomasz PAWLAK.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom, a widzów zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystego finału.